Ultra robustný mobilný terminál MC9300 od spoločnosti Zebra si ihneď obľúbite!

Ultra robustný mobilný terminál MC9300 od spoločnosti Zebra si ihneď obľúbite!


Zebra predstavuje mobilný terminál MC9300 - ďalší vývoj najpredávanejšieho a najspoľahlivejšieho podnikového mobilného terminálu s podporou Android (8.1 Oreo) od spoločnosti Zebra. Keď si váš biznis zaslúži to najlepšie, MC9300 prináša špičkovú platformu Android, špičkovú podporu aplikácií, dokonalý ultra robustný dizajn a dokonalý systém príslušenstva. A keďže môžete spustiť svoje existujúce aplikácie hneď po vybalení z krabice, prechod na systém Android nemôže byť jednoduchší.


Či už sú čiarové kódy v ruke , na najvyšších policiach regálov alebo niekde "na pol ceste", MC9300 ich dokáže zachytiť - aj tie najbižšie 7,5cm až do cca 21 metrov. Potrebujete zachytiť priame značky? S MC9300 vaši pracovníci môžu zachytiť aj tie najnáročnejšie čiarové kódy s ľahkosťou.
Produktivita pracovnej sily je viazaná na kvalitu pripojenia WiFi k vaším aplikáciam. Teraz sa môžete ubezpečiť, že každý pracovník má najlepšiu možnosť pripojenia WiFi každú minútu každej smeny s funkciou WorryFree WiFi. Tento bezplatný nástroj Zebra Mobility DNA poskytuje takmer okamžitú dozvu aplikácie, bezkonkurenčný výkon roamingu, výnimoťnú kvalitu hlasu a ďalšie.