Spoľahlivý zdroj pre Vaše nákupy

Sme dodávateľom IT riešení využívajúce čiarové kódy a RFID. Na trhu pôsobíme od roku 1999. Ponúkame komplexnú podporu, kvalitné odborné služby skúsených technikov, záručný aj pozáručný servis pre mobilné terminály, čítačky čiarových kódov aj tlačiarne etikiet vrátane kontinuálnych dodávok spotrebného materiálu.

Komplexná podpora pre váš biznis

Zverte svoje nákupy odborníkom!

Investície našich zákazníkov do systémov pre automatickú identifikáciu, aplikácií pre značenie a identifikáciu, zber dát, skladových riešení a mobilný zber dát dosahujú nezanedbateľné sumy. Veľmi často na správnom a plynulom chode skladových a výrobných systémov závisí aj schopnosť firiem efektívne a včas plniť svoje záväzky voči svojim zákazníkom. Za týmto účelom mimo integrácie hardvéru a softvéru ponúkame komplexnú podporu, kvalitné odborné služby, skúsených technikov, záručný aj pozáručný servis pre čítačky čiarových kódov aj tlačiarne etikiet.

Komplexné riešenie pre čiarové kódy a RFID

Ak hľadáte komplexné riešenie, kontaktujte nás, radi Vám poskytneme našu ponuku na ďalšie produkty, hardware či software pre snímanie a tlač čiarových kódov, softvér pre tlač etikiet a EAN / VDA kódov, záručný a pozáručný servisnú podporu.

Mobilné terminály a snímače čiarových kódov

Dodávame mobilné terminály, bezdrôtové i ručné snímače a čítačky čiarových kódov Motorola, Datalogic, Honeywell, Zebra a Intermec pre snímanie čiarových kódov, mobilný zber dát, automatickú identifikáciu, evidenciu majetku či skladovú evidenciu.

Tlačiarne etikiet a štítkov na kotúčoch

Naše portfólio zahŕňa tlačiarne etikiet a termo štítkov Zebra a Intermec pre kvalitnú a odolnú tlač etikiet s čiarovým kódom. Ak si nevyberiete z našej ponuky na webe, sme pripravení Vám poskytnúť komplexné tlačové riešenia a pomôcť s výberom vhodnej tlačiarne a spotrebného materiálu.

Kvalitný tím, profesionálne zázemie a dlhoročné skúsenosti

Pôsobíme na trhu viac ako 15 rokov. Disponujeme kvalitným a skúseným tímom technikov, ktorý prešiel desiatkami veľkých i malých projektov. Vďaka týmto skúsenostiam sme schopný profesionálne, rýchlo a pružne reagovať na vaše potreby. Vďaka spolupráci s nami máte vždy k dispozícii spoľahlivého dodávateľa.