PartneriSkupina Datalogic je tretím najväčším svetovým výrobcom a európskou jednotkou v oblasti čítačiek čiarových kódov, odolných mobilných terminálov a systémov RFID.Datalogic Group poskytuje služby pre množstvo priemyselných odvetví, od maloobchodných dodávateľských reťazcov a distribučných kanálov až po výrobu, štátnu správu, zdravotníctvo či bankový a finančný sektor. Spoločnosť sídli v Lippe di Calderara di Reno (Bologna). 

Skupina Datalogic má tri divízie - Datalogic Scanning, Datalogic Mobile a Datalogic Automation. Datalogic Scanning zahŕňa vysoko výkonné maloobchodné POS snímače a stacionárne pultové snímače pre maloobchod, štandardné a odolné ručné snímače a čítačky čiarových kódov. Medzi registrované obchodné značky spoločnosti Datalogic Scanning patrí Magellan, PowerScan a QuickScan. Datalogic Mobile sa zaoberá výrobou robustných mobilných dátových terminálov a prenosných počítačov. Medzi hlavné značky patrí terminály Memor, Falcon, Scorpio, Kyman, Rhino-NET. Datalogic Automation sa zameriava na bezobslužné snímacie systémy, fixné snímače pre priemyselné prostredie a automatizačnú techniku a RFID technológie pre výrobu. www.datalogic.com


Spoločnosť Motorola Solutions a Zebra Technologies sa v roku 2014 spojili do novovzniknutej spoločnost Zebra Technologies. Spoločnosť Motorola je uznávanou svetovou špičkou v oblasti poskytovania výrobkov a riešení, ktoré v reálnom čase zachytávajú, presúvajú a riadia informácie z miesta obstarania dát na miesto vykonávania obchodných činností. Mobilné podnikové riešenia spoločnosti Motorola integrujú vyspelú technológiu online zberu dát, mobilnej výpočtovej platformy, bezdrôtovú infraštruktúru, softvér pre mobilné riešenia a služby Motorola Enterprise Mobility. Je preukázané, že mobilné podnikové riešenia typu end-to-end fungujúci v reálnom čase zvyšujú produktivitu pracovnej sily, znižujú prevádzkové náklady, podnecujú prevádzkovú efektivitu a odkrývajú konkurenčné výhody. Spoločnosť Motorola je dôveryhodným poradcom popredných svetových spoločností zaoberajúcich sa maloobchodným predajom, dopravných a logistických spoločností, výrobcov, štátnych a vládnych organizácií, práve tak ako poskytovateľov služieb v zdravotníctve a pohostinstvá a penziónových služieb.
Zebra Technologies jedným z popredných svetových dodávateľov vysoko kvalitných termotlačiarní a termotransferových tlačiarní čiarového kódu, RFID tlačiarní a enkodérov, tlačiarní kariet a mobilných tlačiarní etikiet. Zebra dodáva inovatívne a spoľahlivé tlačové riešenia pre oblasť obchodu, priemyslu, logistiky, zdravotníctvo aj štátnej správy. Svojou kvalitou si výrobky spoločnosti Zebra získali najprednejšou pozície na trhu tlačiarní čiarového kódu. Zebra Technologies ponúka široký rad tlačiarní s možnosťou upokojiť ako požiadavky na náročné tlačové aplikácie v priemyselnom prostredí, tak komerčné požiadavky z oblasti obchodu, bankovníctva a zdravotníctva alebo požiadavky na mobilnú tlač prostredníctvom prenosných mobilných tlačiarní. www.zebra.com

Alien Technology Corporation je popredným poskytovateľom RFID systémov a zariadení pre rádiofrekvenčnú identifikáciu (RFID). ALIEN má zákazníkov na celom svete z najrôznejších odborov podnikania, vrátane obchodných, farmaceutických, logistických, špedičných či výrobných firiem a vládnych organizácií. Vďaka patentovanému výrobnému procesu FSA (Fluidic Self Assembly) Alien dokáže vyrobiť RFID štítky na elektronickú identifikáciu výrobkov (EPC) vo veľkých množstvách pri veľmi nízkych nákladoch. 

Alien ponúka pestrú paletu čítacích zariadení pre technológie RFID, ktoré s úspechom využívajú dodávateľské reťazce, logistické firmy či dopravní prepravcovia. Medzi hlavné účely nasadenia RFID patrí skvalitnenie a zrýchlenie kontroly skladových zásob, logistických procesov, automatizácia výrobných procesov, zaistenie bezpečnosti, zvýšenie efektivity a produktivity operácií v rámci dodávateľského reťazca, pre lokalizáciu a sledovanie pohybu tovaru, majetku, osôb alebo ochranu tovaru pred krádežou alebo falšovaním . Alien Technology je aktívnym členom asociácie EPCglobal.
Honeywell po fúzii so spoločnosťou Intermec sa stal lídrom v oblasti automatickej identifikácie a dodáva kompletné portfólio produktov a systémov pre automatickú identifikáciu a mobilný zber dát, mobilné terminály, RFID technológie, technológie pre drôtovú aj bezdrôtovú konektivitu a tlačiarne etikiet vrátane médií. Produkty a systémy Honeywell boli vyvinuté s ohľadom na nasadenie v najrôznejších prostrediach odrážajúce realitu Vášho biznisu. Zariadenia spĺňajú náročné priemyselné štandardy, vyznačujúci sa vysokou bezpečnosťou a zaručujú komplexnú ochranu dát pre Vašu podnikovú sieť a Vaše dáta. Honeywell stavia na najmodernejších technológiách, čo Vám dáva záruku spoľahlivé a jednoduché migrácie k dokonalejším technológiám akonáhle sa zmenia potreby vášho podnikania.