Spotrebný materiál

  • Spotrebný materiál
Spotrebný materiál a príslušenstvo do TTR / DT tlačiarní, etikety, štítky, farebné pásky
Dodávame spotrebný materiál - etikety a štítky na kotúčoch, farbiace pásky ku všetkým typom tlačiarní, termotlačiarní (DT) a termotrasferových (TTR) tlačiarní, najbežnejšie rozmery etikiet a štítkov pre tlačiarne Zebra, Intermec, Datamax, Argox sú štandartne skladom. Okrem dodávky etikiet bez tisku, zajisťujeme tiež potlač etikiet, čo je výhodné v prípade potreby občasných, malých dávok etikiet, kedy nieje výhodné zaobstarať TTR tlačiareň.

Tlač etikiet, štítkov a cenoviek

V súčastnej dobe je na trhu veľké množstvo rôznych materiálov, z ktorých sa vyrábajú samolepiace etikety pre tlač štítkov akéhokoľvek rozmeru. Je možné dodať ako štandardné papierové etikety, určené pre bežné použitie, tak etikety špeciálne určené do náročných prostredí (vlhkosť, agresívne prostredie, vysoké teploty atd.)


Farebné pásky do TTR / DT tlačiarní

Farebné pásky do TTR / DT tlačiarní je možné dodať v niekoľkých prevedeniach. Nejbežnejšie sú voskové pásky (wax) určené pre bežné aplikácie a tlač na papierové etikety. Ďalším typom sú pásky v kombinácii vosk-živica (wax-resin), ktoré sú určené predovšetkým pre tlač na syntetické materiály (PE, PP, PET. atd.). Nejkvalitnejšie pásky sú živicové(resin), ktoré používajú v náročných prostrediach - vlhko, vysoká teplota atd. Podľa typu tlačiarni sa pásky vyrábajú v návinoch IN (vnútorné) alebo OUT (vonkajšie).


Identifikačné štítky / náramky

Identifikačné štítky a náramky služka väčšinou k identifikácii osôb z dôvodu bezpečnosti, pre zajistenie sledovania osôb a ich kontroly napr. pacientov v nemocniciach, starších ľudí v ústavoch apod. K dispozícii sú formáty pre termálne (DT) alebo termotransferové tlačenie (TTR) prípadne RFID náramky s integrovaným RFID tagom


Tlač visačiek

Pokiaľ potrebujete riešenie pre štandartný typ identifikačných visačiek za účelom sledovania osôb, návštevníkov či zákazníkov alebo špeciálne visačky určené do náročného prostredia (chemikálie, vlhkosť, agresívne prostredie, vysoké teploty atd.), môžeme Vám ponúknuť riešenie odpovedajúce vašim potrebám. K dispozícii sú formáty pre termálnu (DT) alebo termotransferovú tlač (TTR) prípadne RFID náramky s integrovaným RFID tagom.