Rad QuickScan 2500 zaručuje špičkový výkon za prijateľnú cenu

Rad QuickScan 2500 zaručuje špičkový výkon za prijateľnú cenu

Spoločnosť Datalogic uvádza na trh nový rad QuickScan 2500

Nový rad QuickScan 2500 od spoločnosti Datalogic zahŕňa káblové 2D ručné skenery, ktoré z hľadiska výkonu výrazne prevyšujú svoju konkurenciu. Jedná sa o spoľahlivých spoločníkov vhodných do maloobchodu, kde vám zaručia mnoho rokov nepretržité služby. Bez problémov prečítajú celý rad čiarových kódov, či už sú poškodené, zle čitateľné, nekvalitne vytlačené, zobrazené na obrazovkách smartfónov atď. Prečítajú kódy aj cez bariéry z plexiskla a ľahko sa čistia. Všetky tieto nevyhnutné výhody sú dostupné za neuveriteľne nízku cenu. Sú vybavené Datalogic Green Spot technológiou – vizuálne potvrdenie správne načítaného čiarového kódu. Poskytujú počuteľnú, hmatovú a vizuálnu spätnú väzbu pri každom prečítaní kódov. Zariadenia pohodlne padnú do ruky. Dlhý kábel poskytuje dostatok voľnosti pohybu. Skenery sú veľmi ľahko nastaviteľné, stačí ich pripojiť, nakonfigurovať a môžete začať skenovať kódy. Sú vhodné do maloobchodu, zdravotníctva, pohostinstva, štátnej správy a ľahkej výroby.


QuickScan QD2500 je káblová čítačka čiarových kódov s najlepším skenovacím výkonom vo svojej kategórii, ktorá spoľahlivo číta akýkoľvek typ čiarového kódu. Robustný skener základnej úrovne ponúka jednoduchú konfiguráciu a jednoduché použitie. Na rozdiel od iných zariadení na trhu bol testovaný tak, aby vydržal viac ako 10 miliónov stlačení spúšte. Odoláva pádom z výšky 1,5m na betón. Tento lacný skener bez problémov číta cez bariéry z plexiskla a dokáže skenovať z obrazoviek smartfónov.


QuickScan QW2500 je najjednoduchší model v rámci radu 2500. Dodáva sa v rovnakom robustnom a odolnom kryte ako QD2500 s krytím IP52. Bez problémov poskytne 10 miliónov stlačení spúšte. Ponúka konzistentné a spoľahlivé čítanie všetkých štandardných čiarových kódov. Pre ľahké aplikácie predstavuje QW2500 jeden z najvýhodnejších ručných skenerov na súčasnom trhu.


V prípade záujmu o produkty, alebo len nezáväzný cenový dopyt nás neváhajte kontaktovať:

e-mail: info@barco.sk

tel.: +421 903 722 985