Prémiové mobilné tlačiarne radu ZQ300 Plus a ZQ600 Plus

Prémiové mobilné tlačiarne radu ZQ300 Plus a ZQ600 Plus

Prémiové mobilné tlačiarne ZQ300 Plus a ZQ600 Plus od spoločnosti Zebra Technologies poskytujú veľkú obchodnú hodnotu za dostupnú cenu. Tlačiarne nájdu využitie v maloobchode, v doprave a logistike, v teréne aj v pohostinstve. Tieto výkonnostne nadštandardné a zároveň dizajnové tlačiarne sú kompaktné, ľahké a boli navrhnuté na jednoduché ovládanie jednou rukou. Najnovšie bezdrôtové pripojenie zaisťuje rýchlu a spoľahlivú tlač, zatiaľ čo integrovaný NFC tag umožňuje užívateľovi spárovať tlačiarne s akýmkoľvek kompatibilným mobilným zariadením v priebehu niekoľkých sekúnd. Tlačiarne sa dodávajú s novým firmware a s novými ovládačmi pre Windows.


Tlačiareň ZQ 300 Plus


Tlačiarne Zebra radu ZQ300 Plus zvládnu vďaka tlači účteniek zvýšiť predaj kdekoľvek v obchode. Vďaka tlači štítkov na mieste môžu pracovníci predajní rýchlejšie a presnejšie vykonávať revízie značiek, markdownov a štítkov na regáloch. Môžete si zvoliť tmavosivú farebnú kombináciu s vonkajším povrchom odolným proti oderu, ktorý pridáva dodatočnú ochranu pre náročné prostredie a vonkajšie použitie. Vďaka krytiu IP54 a podpore vodeodolných médií sa môžete spoľahnúť na to, že vnútorný aj vonkajší model bude tlačiť čitateľný text a skenovateľné čiarové kódy, a to aj v daždi alebo snehu. Druhý variant je vizuálne modernejšia kombinácia striebornej a čiernej farby – ideálna pre maloobchodných zákazníkov, ktorí dbajú na dizajn. Rad ZQ300 Plus využíva prepracovanú elektroniku pre dlhodobú kontinuitu a dostupnosť produktu. Nastala doba, kedy jedna tlačiareň plní dve funkcie: vďaka tejto tlačiarni vaši zamestnanci obchodu ju používajú na transakcie v mieste predaja, majú možnosť tiež tlačiť štítky pre regály, markdowny položiek a prirážky. Ľahko spárujete rad ZQ300 Plus prakticky s ľubovoľným mobilným zariadením – akýmkoľvek mobilným vreckovým počítačom a tabletom Zebra s podporou technológie Bluetooth® a taktiež s akýmkoľvek zariadením Android™, iOS,® Windows CE a Windows® Mobile. Užívajte si dych berúcu rýchlosť tlače a energetickú účinnosť s najnovšími možnosťami pripojenia. Batéria PowerPrecision, ponúka jedinečný režim spánku a patentovaná technológia Power Smart Print spoločne minimalizujú požiadavky na napájanie a ponúkajú jednu z najdlhších dôb cyklu v tejto triede. Rad ZQ300 Plus ponúka všetko príslušenstvo, ktoré potrebujete, od napájania a nabíjania až po možnosti prenášania a ochrany, káble a ďalšie.


Tlačiareň ZQ 600 Plus


Vďaka kúpe tejto tlačiarne doprajete vašim pracovníkom získať najrýchlejšie a najspoľahlivejšie bezdrôtové pripojenie v interiéri a vaše IT oddelenie zistí, že rad ZQ600 Plus sa ľahšie integruje, spravuje, nastavuje a zabezpečuje. Rad ZQ600 Plus predstavuje ďalší vývoj zlatého štandardu pre mobilnú tlač štítkov a účteniek a využíva prepracovanú elektroniku pre dlhodobú kontinuitu a dostupnosť produktu. Rad ZQ600 Plus pridáva pokročilú technológiu a inovatívny dizajn. Pri používaní tlačiarne zvýšite produktivitu na novú úroveň a získate jednoduché použitie a ovládateľnosť. Pokročilou technológiou batérie PowerPrecision+ a taktiež pre jej väčšiu kapacitu, máte pomocníka, ktorý nikdy nespí a má dostatok energie pre každú smenu. Veľký farebný displej so stavovými ikonami pomáha eliminovať všetky dohady o stave tlačiarne. Samozrejmosťou v tomto rade je spoľahlivé bezdrôtové pripojenie s rýchlym štandardom a jeho najnovších bezpečnostných protokolov sa vaši pracovníci môžu spoľahnúť na bleskovo rýchle a bezpečné pripojenie. Rad ZQ600 Plus poskytuje viac ako dostatok pamäte pre všetky vaše písma a grafické potreby, ktoré sú aktuálne dnes, rovnako ako všetky aktualizácie firmvéru a nové nástroje Print DNA pre nadchádzajúce roky, tento bezplatný nástroj uľahčuje konfiguráciu pre minimálne 30 nastavení pre jemné vyladenie zabezpečenia tlačiarne tak , aby chránila vaše dáta a infraštruktúru vytvorením zabezpečených pripojení tlačiarní a blokovaním neoprávneného prístupu k tlačiarňam. Vzdialená správa je jednoduchá vďaka ethernetovej kolíske radu ZQ600 Plus.


V prípade záujmu o produkty, alebo len nezáväzný cenový dopyt nás neváhajte kontaktovať: 

e-mail: info@barco.sk

tel.: +421 903 722 985