Predstavujeme Vám novú sériu odolných tabletov Zebra ET80 a ET85

Predstavujeme Vám novú sériu odolných tabletov Zebra ET80 a ET85

Nové ET80 a ET85 sú prvé tablety s podporou Wi-Fi 6E a 5G, ktoré zlepšujú rýchlosť a spoľahlivosť pripojenia. Sú vybavené nástrojom mobility DNA pre správu terminálov, vďaka ktorému môžete mať terminály bezpečne pod kontrolou a ľahko inštalovať a aktualizovať aplikácie. Sú k dispozícii buď, ako samostatný tablet, alebo po pridaní odnímateľnej klávesnice poskytujú inovatívne 2v1. Tablet so štandardnou batériou váži iba 1,3 kg.

Rad ET8x je navrhnutý tak, aby zlepšoval produktivitu a bezpečnosť vo viacerých priemyselných odvetviach. Bežia na procesoroch Intel 11. generácie a sú vhodnou voľbou do terénu. Kvalitne spracovaný tablet bez problémov odoláva pádom, ku ktorým pri práci často dochádza. Jednoduché ukotvenie a vybratie z nabíjacieho doku. Veľký farebný displej s vysokým rozlíšením, ktorý si ľahko poradí aj s priamym slnečným žiarením. Dotyková obrazovka funguje za mokra aj v rukaviciach.


Zebra ET80 a ET85


  • Robustný priemyselný tablet do najrôznejších prostredí, určený pre maloobchodných pracovníkov, skladníkov, predajcov, tiež prepravcov či servisných technikov v teréne, alebo audítorov
  • Operačný systém Windows 10 Professional 64-bit / IoT Enterprise 64-bit
  • Farebný dotykový displej 12 ", ochrana LCD Gorrila Glass, podpora práce v rukaviciach
  • Konektivita WIFI 6E, Bluetooth 5.2 a mobilné siete 5. generácie (5G u ET85)
  • Krytie IP65, odolnosť opakovaného pádu z výšky 1 m na betón bez krytu, s krytom z výšky 1,8m
  • 13 MP farebná kamera s bleskom, vyhotovuje snímky vo vysokom rozlíšení
  • Možno ich zakúpiť s oddelenou odolnou klávesnicou, takže pracovníci majú zariadenia 2v1 podobné notebooku