BarTender® 2022

BarTender® 2022

Predstavujeme novú verziu BarTender 2022, profesionálneho nástroja pre návrh a tlač etikiet. BarTender 2022 odporúčame zákazníkom, ktorí využívajú Print Station a Print Portal, ktorý je vylepšený, má moderný dizajn a vyššiu výkonnosť. Print Portal, ktorý bol dostupný v Enterprise Edition je teraz k dispozícii aj vo verziách Professional a Automation Edition. Umožňuje vám tlačiť kdekoľvek a kedykoľvek az akéhokoľvek operačného systému.

Môžete sa tešiť na nové a vylepšené funkcie. Značný pokrok zaznamenáte napríklad pri podnikovom systéme SAP HANA. S pomocou konektora teraz môžete tlačiť priamo zo SAP HANA, znížiť náklady, chybovosť a navyše ovládanie konektora je ľahké a intuitívne.

Nová verzia BarTender 2022 zahŕňa aj podporu elektronického podpisu v Librarian Workflows, podporu HTTPS pre BarTender a Print Portal REST API, vylepšenia RFID, podporu Omron Verifier pre funkciu náhľadu a mnoho ďalšieho, vrátane nového typu značenia Digimarc.


Starter Edition

Ideálny a dynamický pre malé podniky, ktoré potrebujú ľahko generovať štítky, vrátane premenných dát z databáz, ako sú súbory Excel alebo CSV.

Professional Edition

Verzia Professional vyhovuje malým firmám, obsahuje kódovanie RFID a umožňuje prepojenie s obsahom databáz, tabuliek a ďalších súborov s pokročilým návrhárom na tvorbu etikiet a kariet. Novo zahŕňa aj Print Portal.

Automation Edition

Zahŕňa všetky funkcie Professional Edície, je ideálny pre firmy, ktoré chcú označovať za účelom zvýšenia rýchlosti a presnosti, poskytuje nástroj na správu dát, integráciu štítkov a dokumentov do podnikových systémov. Novo zahŕňa aj Print Portal.

Enterprise Edition

Zahŕňa všetky funkcie verzie Automation, je ideálny pre spoločnosti pôsobiace v regulovaných odvetviach alebo ktoré pokrývajú viac miest, pobočiek a potrebujú ovládať tlač v celej organizácii.


V prípade záujmu o softvér pre tlač BarTender, alebo len nezáväzný cenový dopyt nás neváhajte kontaktovať:

e-mail: info@barco.sk

tel.: +421 903 722 985